HP 305XL Tri-color
€27,95
305XL
Merk: HP
Productnummer: 3YM63AE
Artikelnummer: 073270
Voorraad winkel: 3
Voorraad leverancier: 4280
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ideaal voor huishoudens, microbedrijven en kleine kantoren die dagelijks verschillende soorten kleurendocumenten en foto’s printen.
Print thuis of in je kleine bedrijf scherpe tekst en levendige kleurenfoto’s met originele HP inktcartridges. Kies welke van de verschillende cartridges het beste past bij je printvolume en budget.[1]
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 200 pagina's |
| Inkjet Cartridge Type | Hoog (XL) rendement |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Geel |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Volume gekleurde inkt | 5 ml |
| Compatibiliteit | HP DeskJet 1200, 2300, 2700, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155 / HP ENVY 6020, 6022, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420, 6422, 6430, 6432, 6452, 6455 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 85 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Maleisië |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
