HP 301-CL (color)
€29,95
301-CL
Merk: HP
Productnummer: CH562EE
Artikelnummer: 003786
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1316
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Printsnelheid | |
| Kleur | Ja |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Kenmerken | |
| Printkleuren | Cyaan, Magenta, Geel |
| Printkop swath | 1,42 cm (0.56") |
| BCP ballonafbeelding, kleur | Driekleuren |
| Inkjet Cartridge Type | Normaal rendement |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| Totale hoeveelheid gerecycled materiaal gebruikt voor het ma | 65 procent |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 150 pagina's |
| Volume gekleurde inkt | 3 ml |
| Compatibiliteit | HP 301 inktcartridges werken met: HP DeskJet 2540 |
| Overige specificaties | |
| Retail-only vlag | N |
| Spuitmondjes | 612 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Volume printcartridge (metrisch) | 3 ml |
| Leeg gewicht | 31 g |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Producten per pallet | 2880 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Aantal dozen per palletlaag | 8 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 6 stuk(s) |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 48 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 3,68 g |
| Pallet brutogewicht | 201,64 g |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 3,68 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 3,68 kg (8.11 lbs) |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | China, Maleisië |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 48 g |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Breedte verpakking | 113 mm |
| Diepte verpakking | 37 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 33 g |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Enterprise |
| Technische details | |
| Inhoud | Inktcartridge |
| Andere EU-gevarenaanduiding(en) | EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction |




