Brother LC422XLC inktcartridge cyaan (1500 pagina’s)
€30,95
LC422XLC
Merk: BROTHER
Productnummer: LC422XLC
Artikelnummer: 078770
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1039
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Printkleuren | Cyaan |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Compatibiliteit | MFC-J5340DW MFC-J5345DW MFC-J6940DW MFC-J5740DW MFC-J6540DW |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 1500 pagina's |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | Filipijnen |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 52 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Lagen per pallet | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 3500 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 35 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 7 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 242 kg |
| Pallet brutohoogte | 15,3 cm |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 70 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 47 g |
| Breedte | 20 mm |
| Technische details | |
| Pallet type | 800 x 1200 mm |

