Brother LC-223VALBP Multipack (zwart, cyaan, magenta, geel)
€67,95
Brother LC-223VALBP
Merk: BROTHER
Productnummer: LC223VALBP
Artikelnummer: 009886
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1168
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Brother LC223 – 4 – zwart, geel, cyaan, magenta – origineel – inktcartridge – voor Brother DCP-J4120, J562, MFC-J4420, J4620, J4625, J480, J5320, J5625, J5720, J680, J880
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Kenmerken | |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Type aanbod | Multi-verpakking |
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Aantal gekleurde inktcartridges | 3 |
| Paginaopbrengst gekleurde inkt | 550 pagina's |
| Paginaopbrengst zwarte inkt | 550 pagina's |
| Compatibiliteit | DCP-J4120DW MFC-J4420DW MFC-J4620DW MFC-J4625DW MFC-J5320DW MFC-J5620DW MFC-J5625DW MFC-J5720DW |
| Design | |
| Soort | Origineel |
| Land van herkomst | China |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 4 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 281 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Producten per pallet | 544 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 136 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 17 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 150,3 kg |
| Pallet brutohoogte | 16,3 cm |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen papier | A4 |
| Technische details | |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 216 mm |
| Gewicht | 209 g |
| Hoogte | 172 mm |


