Epson Premium Glossy Photo Paper – 10x15cm – 40 vel
€17,95
Premium Glossy Photo Pape
Merk: EPSON
Productnummer: C13S042153
Artikelnummer: 027061
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 131
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Premium Glossy Photo Papír 10x15cm, 255 g/m2 (40).
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Vellen per pak | 40 vel |
| Type finish | Premium-gloss |
| Media gewicht | 255 g/m² |
| Compatibele producten | - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 - SureColor SC-T5400 - SureColor SC-T5200D-PS - SureColor SC-T5200D - SureColor SC-T5200-PS - SureColor SC-T |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 150 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Breedte verpakking | 110 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Land van herkomst | Japan |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per palletlaag | 280 stuk(s) |
| Minimum bestelhoeveelheid | 20 stuk(s) |
| Producten per pallet | 1960 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 37032000 |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
