HP Color LaserJet Pro MFP 3302fdw – Color AIO – Duplex – ADF – WiFi/USB/LAN
€399,00
Color LaserJet Pro MFP 33
Merk: HP
Productnummer: 499Q8F#B19
Artikelnummer: 081453
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 162
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Betrouwbaar dubbelzijdig printen en scannen in hoge kwaliteit en moeiteloos kopiëren en faxen. Ontworpen voor zakelijke teams die professionele prestaties nodig hebben met snel, hoogwaardig dubbelzijdig printen en scannen, kopiëren en faxen, plus een hoge betrouwbaarheid in een compact ontwerp.[11]
Printer met dynamische beveiliging Bepaalde HP-printers zijn bestemd om alleen te werken met cartridges die nieuwe of hergebruikte HP-chips of elektronische HP-circuits hebben. Deze printers gebruiken dynamische beveiligingsmaatregelen om cartridges te blokkeren die gebruikmaken van een chip of elektronische circuits die niet van HP zijn. Door periodieke firmware-updates wordt de effectiviteit van deze maatregelen behouden en blokkeren cartridges die eerder wel werkten. Hergebruikte HP-chips en elektronische HP-circuits maken gebruik van hergebruikte, gerecyclede en opnieuw gevulde cartridges mogelijk.
Specificaties
| Kopiëren | |
|---|---|
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Tijd voor eerste kopie (zwart, normaal) | 9,7 s |
| Kopieersnelheid (standaard, kleur, A4) | 25 cpm |
| Dubbelzijdig kopiëren | Ja |
| Tijd tot eerste kopie (kleur, normaal) tot max. | 13,9 s |
| Kopieersnelheid (zwart, standaard, A4) | 25 cpm |
| Maximaal aantal kopieën | 999 kopieën |
| Kopieën vergroten/verkleinen | 25 - 400 procent |
| Auto-fit functie | Ja |
| Scannen | |
| Kleurdiepte invoer | 24 Bit |
| Grijsniveaus | 256 |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Scantechnologie | CIS |
| Resolutie optisch scannen (zwart) | 1200 x 1200 ppi |
| Scansnelheid (kleur) | 8 ppm |
| Scanner-drivers | TWAIN |
| Modus voor dubbelzijdig scannen | Auto |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Duplex scannen | Ja |
| Resolutie optisch scannen (kleur) | 1200 x 1200 ppi |
| Optische scanresolutie (ADF) | 300 x 300 DPI |
| Ondersteund beeldformaat | JPG, TIFF |
| Scan naar | E-mail, Network folder, PC, USB |
| Scan snelheid (mono) | 19 ppm |
| Max. scangebied | 216 x 297 mm |
| Ondersteunde documentformaten | |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Invoer- & uitvoercapaciteit | |
| Maximum invoercapaciteit | 251 vel |
| Totale uitvoercapaciteit | 100 vel |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Totaal aantal invoerladen | 2 |
| Maximumaantal invoerladen | 2 |
| Totale invoercapaciteit | 251 vel |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Maximale uitvoercapaciteit | 100 vel |
| Printsnelheid | |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Tijdsduur tot de eerste pagina (zwart, normaal) | 10,9 s |
| Afdrukresolutie zwart | 600 x 600 DPI |
| Afdruk Resolutie in kleur | 600 x 600 DPI |
| Opwarmtijd | 55 s |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | auto |
| Maximale resolutie | 600 x 600 DPI |
| Duplex printen | Ja |
| Printtechnologie | Laser |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 25 ppm |
| Faxen | |
| Faxen | Faxen in kleur |
| Auto reductie | Ja |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Snelkiezen | Ja |
| Automatische nummerherhaling | Ja |
| Uitgestelde faxverzending | Ja |
| Faxgeheugen | 500 pagina's |
| Faxresolutie (zwart) | 300 x 300 DPI |
| Verzendsnelheid fax | 3 sec/pagina |
| Faxen doorsturen | Ja |
| Energie | |
| Slaapstand | 0,95 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 416 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 7,6 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,05 W |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 532 mm |
| Hoogte | 341,3 mm |
| Gewicht | 17,1 kg |
| Diepte | 419,1 mm |
| Breedte | 418 mm |
| Diepte verpakking | 398 mm |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Kenmerken | |
| Aanbevolen gebruiksindicatie | 150 - 2500 pagina's per maand |
| Digital Sender | Ja |
| Printerlettertypen | Scalable, TrueType |
| Duplex functies | Printen, Kopiëren, Scannen |
| Ondersteunt Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Paginabeschrijving talen | JPEG, PCL 5, PCL 6, PDF, PWG, PostScript, URF |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Gebruiksindicatie (maximaal) | 40000 pagina's per maand |
| Aantal printcartridges | 4 |
| All-In-One-multitasking | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (kleur) | 500 pagina's |
| Capaciteit meegeleverde cartridge (zwart) | 600 pagina's |
| Cartridge(s) meegeleverd | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Brand-specifieke functies | |
| HP Auto-Aan/Auto-Uit | Ja |
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| HP dynamische veiligheid | Ja |
| Design | |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Wit, Zwart, Blauw |
| Beeldscherm | TFT |
| Kleurenscherm | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Netwerk | |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Mobiele printing technologieën | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Papier | |
| Maximale printafmetingen | 216 x 355.6 mm |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Afmetingen enveloppen | B5, B6, DL |
| Papierlade mediatypen | verbinding-papier, Voorraad kaarten, Enveloppen, Glanzend papier, Zwaar papier, Labels, Postpapier, Normaal papier, Gerecycled papier, Ruw papier, Dik papier, Transparanten |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5, B6 |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Prestatie | |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 51 dB |
| Geluidsvermogensniveau (afdrukken) | 6,3 dB |
| Geluidsdrukniveau (scannen) | 41 dB |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1200 MHz |
| Maximaal intern geheugen | 512 MB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Soort bediening | Touch |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Aanbevolen relatieve luchtvochtigheid bij gebruik | 30 - 70 procent |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten | Blue Angel, Post-Consumer Recycled Plastic |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8443310000 |
| Lagen per pallet | 4 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 6 stuk(s) |
| Producten per pallet | 24 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 495,4 kg |
| Overige specificaties | |
| Akoestische druk uitstoot omstanders (standby) | 16 dB |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 1000 x 2129 mm |
| Aanbevolen systeemspecificatie | Microsoft® Windows® 11, 10: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 495,4 kg (1092.2 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 1000 x 2129 mm (47.2 x 39.4 x 83.8") |
| Akoestische emissie (gereed) | 23 dB |
| Aantal gebruikers | 10 gebruiker(s) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 20,6 kg |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Andere ondersteundende systemen | Android, iOS, Linux |
| Poorten & interfaces | |
| Direct printen | Ja |
| USB-poort | Ja |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 10,9 cm (4.3") |
| Certificaten | |
| Certificering | EN IEC 61000-3-2:2019 +A1:2021; EN 61000-3-3:2021; CISPR 32:2019; CISPR 35:2016; EN 55032:2015+A11:2020+A1:2020; EN 55035:2017+A11:2020; EN 61000-4-12:2017; FCC CFR 47 Part 15B; ICES-003, Issue 6:2019 |





