Brother MFC-L3760CDW multifunctionele printer
€399,00
MFC-L3760CDW
Merk: BROTHER
Productnummer: MFCL3760CDWRE1
Artikelnummer: 081785
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 16
5 jaar garantie
Bij aankoop van Brother laser‑ en inkjetprinters en all‑in‑one apparaten krijg je 5 jaar garantie van Brother.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ideaal voor bedrijven die op zoek zijn naar een professionele, compacte kleurenprinter. Deze gebruiksvriendelijke, draadloze printer produceert geruisloos en zonder onderbreking documenten van hoge kwaliteit in kleur en zwart-wit. Daarnaast is de MFC-L3760CDW eenvoudig te bedienen via het overzichtelijke LCD touchscreen. Dankzij het compacte design staat de printer nooit in de weg en kunt u uw kantoorruimte optimaal benutten. Elk onderdeel is geoptimaliseerd om de totale grootte van het apparaat te verkleinen, zonder dat dit invloed heeft op de prestaties. Dubbelzijdig printen, tot 10 zijden per minuut Scannen tot 21 images per minuut3 8,8 cm LCD kleurentouchscreen Gigabit ethernet, 5 GHz Wi-Fi en USB Rechtstreeks printen vanaf desktop, USB of via de mobiele app 512 MB intern geheugen 50 vel automatische documentinvoer (ADF) 11 250 vel papierlade11 Geleverd met tonercartridges voor 1.000 pagina’s. Hoge capaciteit cartridges voor 3.000 pagina’s in zwart-wit en 2.300 pagina’s in kleur beschikbaar8
Specificaties
| Kopiëren | |
|---|---|
| Maximale kopieerresolutie | 600 x 600 DPI |
| Kopiëren | Kopiëren in kleur |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 536 mm |
| Diepte | 533 mm |
| Gewicht | 20,4 kg |
| Hoogte verpakking | 533 mm |
| Hoogte | 497 mm |
| Breedte verpakking | 497 mm |
| Scannen | |
| Duplex scannen | Nee |
| Scannen | Scannen in kleur |
| Scantechnologie | CIS |
| Soort scanner | Flatbed-/ADF-scanner |
| Scansnelheid (kleur) | 21 ppm |
| Optische scanresolutie | 1200 x 1200 DPI |
| Energie | |
| Slaapstand | 10 W |
| Stroomverbruik (gereed) | 70 W |
| Gemiddeld stroomverbruik tijdens printen | 560 W |
| Printsnelheid | |
| Printen | Afdrukken in kleur |
| Beveiligd afdrukken | Ja |
| Printsnelheid (zwart, standaardkwaliteit, A4/US Letter) | 26 ppm |
| Maximale resolutie | 600 x 2400 DPI |
| Modus voor dubbelzijdig afdrukken | auto |
| Printtechnologie | Laser |
| Duplex printen | Ja |
| Printsnelheid (kleur, standaard, A4/US Letter) | 26 ppm |
| Faxen | |
| Faxen | Faxen in kleur |
| Modemsnelheid | 33,6 Kbit/s |
| Papier | |
| ISO B-series afmetingen (B0...B9) | B5 |
| Non-ISO print papierafmetingen | Legal, Letter |
| Papierlade mediagewicht | 60 - 105 g/m² |
| Papierlade mediatypen | verbinding-papier, Enveloppen, Labels, Normaal papier, Gerecycled papier, Dik papier, Dun papier |
| Maximale ISO A-series papierformaat | A4 |
| Afmetingen enveloppen | C5, Com-10, DL, Monarch |
| JIS B-series maten (B0...B9) | B5, B6 |
| Aangepaste mediabreedte | 105 - 215,9 mm |
| ISO A-series afmetingen (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 23,4 kg |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis & kantoor |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Kleur van het product | Zwart, Wit |
| Ingebouwd display | Ja |
| Invoer- & uitvoercapaciteit | |
| Totaal aantal invoerladen | 1 |
| Totale invoercapaciteit | 250 vel |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Ja |
| Totale uitvoercapaciteit | 150 vel |
| Capaciteit automatische documentinvoer | 50 vel |
| Prestatie | |
| Geluidsdrukniveau (afdrukken) | 47 dB |
| Intern geheugen | 512 MB |
| Soort bediening | Touch |
| Netwerk | |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Wifi | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal dozen per palletlaag | 4 stuk(s) |
| Lagen per pallet | 3 stuk(s) |
| Producten per pallet | 12 stuk(s) |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-AES, WPA2-PSK, WPA2-TKIP, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Kenmerken | |
| Paginabeschrijving talen | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7 |
| Aantal printcartridges | 2 |
| Duplex functies | printen |
| Printkleuren | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Overige specificaties | |
| Behoud van reserveonderdelen | 5 jaar |
| Technische details | |
| Pallet type | 1200 x 1000 mm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poort | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
