Western Digital Purple 8TB (256MB cache, 5400rpm)
€339,00
Western Digital Purple 8T
Merk: Western Digital
Productnummer: WD85PURZ
Artikelnummer: 081929
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 264
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Diepte | 147 mm |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Breedte | 101,6 mm |
| Kenmerken | |
| Component voor | Bewakingssysteem |
| Buffergrootte opslagstation | 256 MB |
| HDD capaciteit | 8 TB |
| Overdrachtsnelheid HDD-interface | 6 Gbit/s |
| Start/stop-cycli | 300000 |
| HDD omvang | 3.5" |
| Permanente overdrachtsnelheid HDD | 210 MiB/s |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | SATA III |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Schokbestendigheid | 30 G |
| Schokbestendigheid (buiten gebruik) | 250 G |
| Design | |
| Soort | HDD |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Energie | |
| Bedrijfsspanning | 5 / 12 V |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
| Mean time between failures (MTBF) | 1000000 uur |
