Western Digital Purple 4TB (256MB cache, 5400rpm)
€181,95
Western Digital Purple 4T
Merk: Western Digital
Productnummer: WD44PURZ
Artikelnummer: 081927
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 323
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Component voor | Bewakingssysteem |
| Buffergrootte opslagstation | 128 MB |
| HDD capaciteit | 4 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 5400 RPM |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | SATA III |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Design | |
| Soort | HDD |
| Certificaten | |
| Certificering | BSMI, ICES-003/NMB-003, CE, FCC, KC, Maghreb, RCM, UKCA, VCCI, CB-Scheme, TUV, UL |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 147 mm |
| Gewicht | 550 g |
| Hoogte | 26,1 mm |
| Breedte | 101,6 mm |
