Varta CR1220 lithium knoopcel 3 V 35 mAh 1-blister
€3,95
CR 1220 Primary Lithium B
Merk: Varta
Productnummer: 6220101401
Artikelnummer: 007117
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 497
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Kleine knopcellen leveren grote prestaties voor autosleutels, rekenmachines, camera’s en andere electrische apparaten.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 2 mm |
| Diameter | 1,25 cm |
| Prestatie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 35 mAh |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium |
| Accu/Batterij voltage | 3 V |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Type batterij | Wegwerpbatterij |
| Batterijformaat | CR1220 |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Overige specificaties | |
| Form factor batterij | Knoop/munt |


