Varta High Energy AAA
€4,50
High Energy AAA
Merk: Varta
Productnummer: 04903
Artikelnummer: 000387
Voorraad winkel: 5
Voorraad leverancier: 660
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
• Voltage:1.5 Volt
• Systeem:Alkaline
• IEC code:LR03
• Overig:AAA, Micro, Mini Penlite
• Hoogte:44.5 mm
• Lengte:10.5 mm
• Verkoopeenheid:Doos, 10 blisters met 4 stuks
Specificaties
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Aantal inbegrepen batterijen | 1 stuk(s) |
| Accu/Batterij voltage | 1,5 V |
| Batterijformaat | AAA |
| Type batterij | Wegwerpbatterij |
| Design | |
| Kleur van het product | Blauw |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 11,3 g |
| Diameter | 1,45 cm |
| Hoogte | 50,5 mm |
| Overige specificaties | |
| Form factor batterij | Cylindrisch |



