Ubiquiti Networks PoE adapter & injector 48V/0.5A/Gigabit
€19,95
POE-48-24W-G
Merk: Ubiquiti
Productnummer: POE-48-24W-G
Artikelnummer: 023402
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 166
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Device Protection
PoE Adapters are highly reliable, and when used with Ubiquiti TOUGHCable, they provide earth grounding and surge protection to help protect against electrostatic discharge (ESD) events.
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -30 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 35 - 95 procent |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| RJ-45 invoer ports | 1 |
| RJ-45 uitgang ports | 1 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 48 V |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 158,5 g |
| Breedte | 59,9 mm |
| Diepte | 91,8 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Stroom | 0.4 - 0.6 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Output current | 0,5 A |
| Certificaten | |
| Certificering | IEC 60950-1:2005+A1 UL60950-1 EN55022:2010, EN55024:2010 FCC Class B |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Kenmerken | |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
