Ubiquiti Networks POE-24-24W-G PoE adapter
POE-24-24W-G
Merk: Ubiquiti
Productnummer: POE-24-24W-G
Artikelnummer: 010934
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 7
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad winkel
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
PoE Adapters power Ubiquiti®products that support passive PoE.
Device Protection
Convenient Wall-Mounting
The 24V, 0.5A models, POE-24-12W and POE-24-12W-G, are wall-mountable using the optional wall-mount brackets.
Seamless airGateway Compatibility
The 15V, 0.8A and 24V, 0.5A models, POE-15-12W, POE-24-12W and POE-24-12W-G, work with the airGateway™to bridge airMAX®connections to Wi-Fi at customer locations.
Specificaties
Eisen aan de omgeving
Temperatuur bij opslag -30 - 70 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 35 - 95 procent
Bedrijfstemperatuur, bereik 32 - 104 °F
Poorten & interfaces
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 2
RJ-45 invoer ports 1
RJ-45 uitgang ports 1
Certificaten
Voldoet aan industriestandaarden IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010, EN55024:2010
Energie
Power over Ethernet (PoE) Ja
Stroom 0.4 - 0.6 A
Output current 1 A
Ingangsspanning 100 - 240 V
Frequentie 50 - 60 Hz
Power over Ethernet (PoE)
Stroom via Ethernet (PoE) 24 V
Gewicht en omvang
Gewicht 158,5 g
Diepte 88 mm
Breedte 57 mm
Hoogte 33 mm