TP-Link Deco X20 (3-pack)
€249,00
Deco X20 (3-pack)
Merk: TP-Link
Productnummer: DECO X20(3-PACK)
Artikelnummer: 073625
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 22
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-Link Deco X20 – Wifi-systeem (3 routers) – GigE – 802.11a/b/g/n/ac/ax – Dual Band
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 114 mm |
| Breedte verpakking | 369 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Diepte verpakking | 276,5 mm |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC, NCC, BSMI, IDA, RCM, JPA, JRF, VCCI, KC, RoHS |
| Kenmerken | |
| Bandbreedteaansturing | Ja |
| Port forwarding | Ja |
| Antennas quantity | 4 |
| Functies voor ouderlijk toezicht | Bedtijd, Inhoudsfilter, Aangepaste profielen, Tijd met familie, Pause the Internet, Tijdcontroles, Wekelijkse/maandelijkse rapporten |
| Netwerk | |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Soort antenne | Intern |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Design | |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Type product | Mesh-systeem |
| Maximale dekking | 540 m² |
| Kleur van het product | Wit |
| Prestatie | |
| BeamForming | Ja |
| Type processor | Ja |
| Draadloos LAN | |
| Aantal gastnetwerken (5 GHz) | 1 |
| Aantal gastnetwerken (2.4 GHz) | 1 |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 574 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 1202 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Processor | |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Energie | |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | Nee |
| Beveiliging | |
| Firewall | SPI |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
| MU-MIMO-technologie | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Antenne | |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |
| WAN-verbinding | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 2,66 kg |

