Ubiquiti UniFi 6 Pro
€179,00
Ubiquiti Unifi 6 Pro 802.
Merk: Ubiquiti
Productnummer: U6-PRO
Artikelnummer: 078937
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 391
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Netwerk | |
|---|---|
| MIMO | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 4800 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3at |
| Bluetooth | Ja |
| Soort antenne | Intern |
| Beveiliging | |
| VLAN=ondersteuning | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3 |
| Kenmerken | |
| MIMO-type | Multi User MIMO |
| Rate limiting | Ja |
| Gegevensdoorvoersnelheid | 5300 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz) | 573,5 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz) | 4800 Mbit/s |
| 2,4 GHz | Ja |
| 5 GHz | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, IC |
| Antenne | |
| Antenne versterkingsniveau (max) | 6 dBi |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 13 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 197 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 460 g |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Plaatsing | Plafond, Muur |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Prestatie | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| Beheerfuncties | |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Reset button | Ja |
Gerelateerde producten






