TP-Link Archer T4U
€29,95
AC1300
Merk: TP-Link
Productnummer: ARCHER T4U
Artikelnummer: 031257
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 122
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
TP-LINK Archer T4U – V2 – netwerkadapter – USB 3.0 – 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Design | |
| Antenne | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Bedrijfsmodi | Infrastructuurmodus |
| Zendvermogen (FCC) | 20 dBm |
| Zendvermogen (CE) | 20 dBm |
| Beheerfuncties | |
| WPS Push Button Security | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Hostinterface | USB |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Interface | WLAN |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Netwerk | |
| Wifi | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 867 Mbit/s |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Frequentiebereik | 2,4 - 5 GHz |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| MU-MIMO | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Modulatie | 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelle installatiehandleiding | Ja |
| Ondersteunings-cd | Ja |
| Prestatie | |
| Ondersteunde WLAN data-overdrachtsnelheden | 11,54,300,400,867 Mbit/s |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 13,9 mm |
| Breedte | 92,5 mm |
| Diepte | 31,6 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Diepte verpakking | 148 mm |
| Breedte verpakking | 207 mm |
| Antenne | |
| Type antennerichting | Omni-directioneel |
| Antenne-ontwerp | Extern |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176990 |
| Kenmerken | |
| Component voor | PC/Laptop |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Wind |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 180 g |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |



