Swift 16 AI SF16-51-77YL
Swift 16 AI SF16-51-77YL
16 AI SF16-51-77YL
Merk: Acer
Productnummer: NX.J3ZEH.00D
Artikelnummer: 081557
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 13
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
Elegantie ontmoet functionaliteit
Levendige beelden en een meeslepende ervaring
Het is mogelijk op je Intel AI-pc
Je persoonlijke productiviteitsbooster
Intelligentie waarmee je het beste uit jezelf kunt halen
Altijd verbonden, waar je ook bent
Verruim je mogelijkheden
Een groenere toekomst begint vandaag
Specificaties
Beveiliging
Trusted Platform Module (TPM) Ja
Camera
Camera voorzijde Ja
Infrarood (IR) camera Ja
Privacycamera Ja
Type privacy Privacysluiter
Voorcamera HD-type Quad HD
Poorten & interfaces
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
HDMI versie 2.1
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal Thunderbolt 4-poorten 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C Nee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Accu/Batterij
Batterijcapaciteit 70 Wh
Batterijtechnologie Lithium-Ion (Li-Ion)
Beeldscherm
HD type WQXGA+
HDR-ondersteuning Ja
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Laag-blauw-licht-technologie Ja
Resolutie 2880 x 1800 Pixels
RGB-kleurruimte DCI-P3
Soort paneel OLED
Schermdiameter in centimeters 40,6 cm
Kleurbereik 100 procent
High Dynamic Range (HDR)-technologie DisplayHDR True Black 500
Beeldschermdiagonaal 40,6 cm (16")
Touchscreen Nee
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB-oplaadstroom 3 A
USB Type-C-oplaadpoort Ja
USB-oplaadspanning 5 V
AC-adapter, vermogen 65 W
Netwerk
Soort antenne 2x2
Fabrikant van de WLAN-controller Killer
Wifi-standaard Wi-Fi 7 (802.11be)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth-versie 5.4
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Processor
Maximale turbofrequentie van processor 4,8 GHz
Frequentie van processor 2,2 GHz
Processor cache 12 MB
Processorfamilie Intel Core Ultra 7
Processorgeneratie Intel Core Ultra (Series 2)
Processormodel 256V
Aantal processorkernen 8
Processor cache type L3
Processorfabrikant Intel
Processor aantal threads 8
Opslagmedia
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express 4.0
SSD capaciteit 512 GB
SSD-vormfactor M.2
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsenbordindeling QWERTY
Copilot-toets Ja
Numeriek toetsenblok Ja
Keyboard met achtergrondverlichting Ja
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 3
Gewicht en omvang
Gewicht 1,46 kg
Hoogte 9,92 mm
Diepte 249,4 mm
Breedte 356 mm
Prestatie
Audiosysteem DTS:X Ultra
Software
Inclusief besturingssysteem Windows 11 Home
Microsoft Copilot Ja
Copilot+ pc Ja
Geheugen
Intern geheugentype LPDDR5x-SDRAM
Intern geheugen 16 GB
Design
Type product Laptop
Kleurnaam Ice Black
Kleur van het product Zwart
Vormfactor Clamshell
Grafisch
On-board graphics adapter model Intel Arc Graphics 140V