Nedis HDMI-mini-connector – HDMI female 0,2m
€8,95
CVGP34590BK02
Merk: Nedis
Productnummer: CVGP34590BK02
Artikelnummer: 064903
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This High Speed HDMI cable with Ethernet is suitable for device networking and is able to handle video resolutions of 1080p and beyond, including advanced display technologies such as 4K, 3D, and Deep Color. The mini connector enables you to connect your devices to a LCD, plasma TV or home cinema set.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Aansluiting 1 | HDMI Type C (Mini) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| AWG draad omvang | 30 |
| Kabel materiaal | Koper |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| HDMI-ethernetkanaal | Ja |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 80 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Polybag |
| Beeldscherm | |
| 3D | Ja |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,2 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |



