Nedis DisplayPort Male – DVI-I 24+5-Pins Female
€14,95
CCGB37925BK
Merk: Nedis
Productnummer: CCGB37925BK
Artikelnummer: 064787
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
This adapter is suitable for converting a DVI connection to a DisplayPort connection.
– 1x DisplayPort Adapter
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Type verpakking | Blister |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 2 | DVI-I |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| Connector 1 vormfactor | Rechts |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 41 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |





