HDMI naar DVI-D Kabel M/M 2m
€14,95
HDDVIMM2M
Merk: StarTech.com
Productnummer: HDDVIMM2M
Artikelnummer: 018493
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 92
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met de 2m lange HDDVIMM2M HDMI® naar DVI-D-kabel kunt u een DVI-D-videokaart (of een ander apparaat met DVI-D-uitgang) aansluiten op een HDMI-beeldscherm; de kabel ondersteunt bi-directionele communicatie, zodat deze ook omgekeerd kan worden gebruikt voor het doorgeven van digitale video vanaf een HDMI-uitgang naar een DVI-D-beeldscherm. Deze hoogwaardige kabel is een waardevolle aanvulling in toepassingen als home cinema, narrowcasting of multimedia en is ontworpen om de hoogst mogelijke beeldkwaliteit te leveren via een HDMI- en DVI-aansluiting. Deze voor duurzaamheid vervaardigde HDMI-DVI-D-kabel wordt geleverd met levenslange garantie door StarTech.com
StarTech.com Voordeel
– De kabel kan worden omgekeerd zodat er een apparaat met HDMI®-uitgang kan worden aangesloten op een DVI-D-beeldscherm, of een apparaat met DVI-D-uitgang op een HDMI-beeldscherm
– Zorgt voor compatibiliteit tussen twee verschillende digitale video-aansluitingen voor toepassingen waarbij optimale helderheid en kwaliteit van het beeld nodig is
– Bespaart geld en voorkomt wirwar van kabels door HD-video te combineren met digitale audio in één kabel
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 160 g |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 23 mm |
| Kenmerken | |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Aansluiting 1 | HDMI Type A (Standaard) |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | DVI-D |
| Plug and play | Ja |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar foil |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 180 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2 m |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
