Nedis CMGC22033WT kabelbeheersysteem Bureau/muur Kabelklem Wit 3 stuk(s)
€3,95
CMGC22033WT
Merk: Nedis
Productnummer: CMGC22033WT
Artikelnummer: 081323
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 2271
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Ontwerp voor meerdere toepassingen: drie openingen in verschillende maten om te voldoen aan de dagelijkse eisen voor vaste verbindingen thuis en op kantoor. Kunnen worden gebruikt voor het organiseren van desktopkabels, geschikt voor kabels van minder dan 7,5 mm, zoals audiokabels voor hoofdtelefoons, USB-laadkabels en computermuiskabels. De clips zijn voorzien van een vergrendeling.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 55 mm |
| Hoogte | 1,6 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |
| Design | |
| Soort | Kabelklem |
| Kleur van het product | Wit |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Bureau/muur |
| Kenmerken | |
| Hoeveelheid haken | 3 haken |
| Kabeldiameter (max) | 7,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 3 stuk(s) |
