Klittenband kabelbinder 7,5 m rol zwart
€12,95
HKLP25
Merk: StarTech.com
Productnummer: HKLP25
Artikelnummer: 031490
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 186
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Met deze 7,5 m lange rol met klittenbandkabelbinders kunt u uw kabels eenvoudig georganiseerd houden door deze aan elkaar of tot een structuur samen te binden. De klittenbandstrip kan in elke maat worden geknipt en is 19 mm breed, waardoor elke computer-, apparaat- of elektronicakabel, in bijna elke omgeving, strak kan worden samengebonden.
Probleemloos kabelbeheer
Deze rol met kabelbinders vormt een snelle en eenvoudige oplossing voor het bundelen van kabels en beveiligen van kabels voor een betere kabelaanleg. Goed aangelegde kabels helpen uw apparatuur te beschermen door vermindering van de kabelspanning en ter voorkoming van overmatige warmte die ontstaat wanneer niet-georganiseerde kabels de luchtstroom beperken.
Het klittenband biedt een stevige grip en kan eenvoudig worden gebruikt, u kunt deze kabelbinder eenvoudig rondom uw kabels wikkelen en vastmaken.
Pas de lengte van uw kabelbinder aan
Of uw bundel nu bestaat uit twee kabels met een kleine diameter of vele kabels met een grote diameter: deze rol met kabelbinders komt altijd perfect van pas. U kunt het klittenband op maat knippen met een normale schaar, zodat u de perfecte lengte voor uw specifieke toepassing kunt kiezen.
Veelzijdige bevestigingsoplossing
Door de veelzijdigheid van de kabelbinder is de rol een ideaal hulpmiddel voor uw kantoor, serverruimte of industriële omgeving.
Hoewel klittenband meestal voor het bundelen en aanleggen van kabels wordt gebruikt, is het ook geschikt voor andere toepassingen in uw IT-omgeving zoals gereedschap of leidingen. De kabelbinders kunnen gemakkelijk worden verwijderd, opnieuw worden gebruikt en worden aangepast, waardoor de problemen en verspilling van traditionele kabelbinders tot het verleden behoren.
Deze rol met kabelbinders wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Identificatielabel | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Land van herkomst | China |
| Soort | Haak & lus kabelbinder |
| Materiaal | Nylon |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 136,3 g |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 19 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 187 mm |
| Diepte verpakking | 214 mm |
| Lengte | 7600 mm |
| Gewicht | 127 g |
| Dikte | 2,4 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 200 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 530 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 39239000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 530 mm |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
