Mini DisplayPort naar HDMI adapterkabel 1m
€24,95
MDP2HDMM1MB
Merk: StarTech.com
Productnummer: MDP2HDMM1MB
Artikelnummer: 017019
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 71
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Vermijd kabelwarboel door uw pc of Mac met deze korte kabel direct op een HDMI-scherm aan te sluiten
Deze 1 m lange Mini DisplayPort-naar-HDMI-adapterkabel biedt een 1-kabelverbinding tussen uw mDP-MacBook of Ultrabook laptop en een HDMI-scherm of -projector. De passieve adapter ondersteunt videoresoluties tot Ultra HD 4K en is Thunderbolt compatibel, als hij direct wordt aangesloten op een ondersteunende DisplayPort over Thunderbolt I/O-poort.
Verbazingwekkende beeldkwaliteit
Deze adapterkabel zorgt ervoor dat u een verbazingwekkende beeldkwaliteit kunt behouden, vier keer de resolutie van 1080p, bij de conversie van Mini DisplayPort naar HDMI.
De adapter is ook neerwaarts compatibel met schermen en videobronnen met lagere resoluties. Dankzij de ondersteuning van high-definition resoluties 1080p en 720p, is uw bestaande installatie ook in de toekomst klaar voor 4K video.
Probleemloze installatie
Voor de eenvoudigste en meest discrete installatie, kunt u deze mDP-naar-HDMI-adapter direct vanaf uw Mini DisplayPort-videobron aansluiten op de HDMI-poort van uw scherm. Hij heeft geen voeding nodig, in tegenstelling tot sommige converterdongles die actieve voeding en aparte videokabels nodig hebben.
Nette installatie
Met zijn 1 m biedt deze adapterkabel een compacte aansluiting zonder kabelwarboel voor een nette, professionele installatie. Voor langere verbindingen bieden wij ook eenMDP2HDMM2MW” text=” MDP2HDMM2MB” text=”2 m mDP-naar-HDMI-kabelMDP2HDMM2MW” text=” (MDP2HDMM2MB), waardoor u de door u gewenste kabellengte kunt kiezen.
De MDP2HDMM1MB wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
– Geniet van verbazingwekkende beeldkwaliteit met ondersteuning van 4K resolutie bij 30 Hz
– Verminder de kabelwarboel van adapters met een kabel waarmee u uw computer direct op uw scherm kunt aansluiten
– Vermijd de problemen van voedingsadapter met een plug & play kabeladapater, die geen externe voeding nodig heeft
Specificaties
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 85 procent |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 70 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Kenmerken | |
| HDCP | Ja |
| Plug and play | Ja |
| Aansluiting 2 | HDMI Type A (Standaard) |
| Type converter | Passieve video-omzetter |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 | DisplayPort |
| DisplayPort Content Protection (DPCP) | Ja |
| Ondersteunde audiokanalen | 7.1 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Hoogte | 12 mm |
| Breedte | 21 mm |
| Gewicht | 44 g |
| Diepte | 1000 mm |
| Breedte verpakking | 197 mm |
| Diepte verpakking | 222 mm |
| Beeldscherm | |
| Maximale refresh snelheid | 30 Hz |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Processor | |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Poorten & interfaces | |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 250 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 420 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 435 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 415 mm |




