Microsoft Surface Pro Keyboard + Slim Pen (QWERTY) – Platina
€192,95
Surface Pro Keyboard + Sl
Merk: Microsoft
Productnummer: 8X8-00170
Artikelnummer: 081250
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 247
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
SrProKBw/SlimPenCM SC Eng Intl platinum
Specificaties
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Inclusief pen | Ja |
| Energie | |
| Stroombron | Dock |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | docking |
| Aansluiting | Microsoft Cover port |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 294 g |
| Breedte | 289,1 mm |
| Hoogte | 4,89 mm |
| Diepte | 226,1 mm |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Windows-toetsen | Ja |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | Microsoft |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Compatibiliteit | Surface Pro 11 Surface Pro 10 Surface Pro 9 Surface Pro 8 |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Alcantara |
| Kleur van het product | Platina |
| Overige specificaties | |
| Ingebouwde styluspenhouder | Ja |
| Prestatie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
