Logitech Z623 (2.1 speakerset)
€159,95
Z623
Merk: Logitech
Productnummer: 980-000403
Artikelnummer: 003981
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 110
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Logitech Z-623 – Luidsprekersysteem – voor PC – 2.1-kanaal
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Satelliet luidspreker | |
| Aantal satellieten | 2 |
| Satellite speaker afmetingen (WxDxH) | 117 x 126 x 196 mm |
| Gemiddeld vermogen satelietluidsprekers | 35 W |
| Satellite speaker gewicht | 1,75 kg |
| Multimedia | |
| Gemiddeld vermogen | 200 W |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Kenmerken | |
| Audio-uitgangskanalen | 2.1 kanalen |
| Overige specificaties | |
| Audio RCA-ingangen | 1 |
| 3,5 mm in | Ja |
| Subwoofer | |
| Gemiddeld vermogen subwoofer | 130 W |
| Gewicht subwoofer | 7 kg |
| Subwoofer afmetingen (WxDxH) | 305 x 266 x 284 mm |
| Regeling van bass-niveau | Ja |
| Prestatie | |
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 400 W |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 311 mm |
| Hoogte verpakking | 421 mm |
| Breedte verpakking | 302 mm |
| Technische details | |
| Frequentiebereik | 35 - 20000 Hz |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 9,6 kg |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060248209 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 651 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 1351 stuk(s) |
| Producten per pallet | 36 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 440 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 320 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85182200 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 335 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 9,3 kg |
| Poorten & interfaces | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Energie | |
| Stroombron | AC |
| Type stekker | Type C |
| Versterker | |
| Amplification device meegeleverd | Nee |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Meegeleverde kabels | Audio (3?5 mm), Audio Direct |
| Certificaten | |
| Certificering | THX |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC) |






