Logitech MX Vertical
€79,95
MX Vertical Advanced Ergo
Merk: Logitech
Productnummer: 910-005448
Artikelnummer: 057156
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 1219
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
MX Vertical is een geavanceerde ergonomische muis die wetenschappelijk gestuurd ontwerp combineert met de uitmuntende prestaties van Logitech’s MX-serie. De natuurlijke handdrukpositie vermindert druk op de pols en belasting van de onderarm. De unieke verticale hoek van 57° is geoptimaliseerd voor een ergonomische houding zonder een pixel aan prestaties in te leveren. De uiterst nauwkeurige 4000dpi-sensor van de muis resulteert in 4 keer minder handbewegingen* en vermindert vermoeidheid. Met de schakelaar voor de cursorsnelheid kun je bovendien de dpi-snelheid en -nauwkeurigheid met een druk op een knop onmiddellijk aanpassen. De MX Vertical gaat volledig opgeladen vier maanden mee, en na één minuut snelladen kan je weer drie uur vooruit.**
NATUURLIJK HANDDRUKPOSITIE
De natuurlijke handdrukpositie van de MX Vertical vermindert spieractiviteit met 10% in vergelijking met standaardmuizen, zonder enig verlies in algehele prestaties.
BETERE POLSHOUDING
De muis heeft een unieke verticale hoek van 57° waardoor de druk op de pols wordt verminderd, terwijl de duim zich comfortabel op de duimsteun bevindt.
GETEST DOOR GEBRUIKERS. GOEDGEKEURD DOOR ERGONOMEN.
De MX Vertical is ontworpen en getest volgens criteria die zijn opgesteld door vooraanstaande ergonomen: de houding verbeteren, spierbelasting verlagen en druk op de pols verminderen.
GEAVANCEERDE OPTISCHE TRACKING
De uiterst nauwkeurige 4000dpi-sensor resulteert in 4 keer minder handbewegingen* en vermindert vermoeidheid. De schakelaar voor de cursorsnelheid past de dpi-snelheid en -nauwkeurigheid met een druk op een knop onmiddellijk aan.
*In vergelijking met een traditionele muis met 1000dpi-sensor.
COMFORTABELE VORM MET GETEXTUREERD OPPERVLAK
MX Vertical is gevormd voor de hand en voelt aangenaam aan. De unieke vorm past in handen van vele soorten en maten en het getextureerde rubberen oppervlak zorgt voor een natuurlijke grip.
OPLAADBARE BATTERIJ MET SNELLADEN
MX Vertical gaat volledig opgeladen vier maanden mee, en na één minuut snelladen kan de batterij weer drie uur vooruit.**
**Batterijlevensduur kan variëren, afhankelijk van gebruiks- en computeromstandigheden.
COMPATIBEL MET EASY-SWITCH™ EN FLOW
Verbind tot drie apparaten en wissel tussen de apparaten met één druk op een knop of door de cursor gewoon van het ene naar het andere scherm te bewegen met Logitech FLOW.***
***Vereist Logitech® Options™-software, beschikbaar via logitech.com/options.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Grafiet |
| Inhoud van de verpakking | |
| Unifying receiver | Ja |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Ontvanger type | Unifying receiver |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte van de receiver | 6,6 mm |
| Receiver hoogte | 1,84 cm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 78,5 mm |
| Breedte | 79 mm |
| Gewicht | 135 g |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 100,5 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Accu/Batterij | |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 392 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060819010 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 9988 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 20812 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 22704 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,52 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84716070 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 221 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 173 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 232 mm |
| Prestatie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 240 mAh |
| Bedoeld voor | kantoor |
| Muis | |
| Aantal programmeerbare knoppen | 4 |
| Bewegingsresolutie | 4000 DPI |
| Programmeerbare muisknoppen | Ja |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Energie | |
| Oplaadbaar | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Stroombron | Batterijen |
| Ergonomie | |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Poorten & interfaces | |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Kenmerken | |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 300 g |




























