Logitech H111
€19,95
H111
Merk: Logitech
Productnummer: 981-000593
Artikelnummer: 014228
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 171
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
EEN BETAALBARE HEADSET VOOR DIVERSE DEVICES
De H111 is eenvoudig aan te sluiten, de headset werkt met behulp van het plug-and-play pricipe. De headset werkt met bijna alle computers, tablets en smartphones. Enige voorwaarde is dat dat het divice moet beschikken over een 3.5 mm audio-aansluiting. Met de H111 kan iedereen horen en duidelijk gehoord worden.
Stereogeluid
Geniet van heldere audio voor muziek, games en gesprekken. Een betrouwbare headset voor dagelijks gebruik, zoals voor videogesprekken met familie of collega’s.
Roterende microfoon
De arm kan 180° worden gedraaid zodat u deze aan linker- en rechterkant kunt dragen. De flexibele microfoon kan worden gepositioneerd om spraak beter op te vangen en achtergrondgeluid te verminderen. Arm kan weggestopt worden wanneer u hem niet gebruikt.
Verstelbare hoofdband
Stevige en toch lichte stereoheadset is goed verstelbaar. Superzachte schuimrubberen oorkussentjes bieden urenlang comfort.
Audio-aansluiting van 3,5 mm
Sluit de 3,5mm-aansluiting gewoon op een computer, smartphone of tablet aan en de headset is direct klaar voor een gesprek.
Specificaties
| Hoofdtelefoon | |
|---|---|
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Gevoeligheid koptelefoon | 100 dB |
| Positie speakers koptelefoon | supraaural |
| Kenmerken | |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 16000 Hz |
| Gevoeligheid microfoon | -58 dB |
| Microfoontype | Boom |
| Prestatie | |
| Headset type | stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| 3,5mm-connector | Ja |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Kleur van het product | Zwart |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 2,35 m |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 46 mm |
| Gewicht | 74 g |
| Hoogte | 16,2 mm |
| Breedte | 144 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Breedte verpakking | 54 mm |
| Hoogte verpakking | 223 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Verpakkingsinhoud | {loc-value} |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 231 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 247 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 4,8 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 917 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 180 g |







