Logitech USB Headset H390 (incl. microfoon)
€39,95
H390
Merk: Logitech
Productnummer: 981-000406
Artikelnummer: 001758
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 57
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
KRISTALHELDERE AUDIO EN HANDIGE KNOPPEN OP DE DRAAD
Ervaar heldere internetgesprekken met eenvoudige plug-and-play USB-aansluiting en een geluidsisolerende microfoon. Met de knoppen op de draad kunt u het volume regelen of de microfoon op stil zetten zonder het gesprek te onderbreken. Laser-afgestemde drivers bieden rijke digitale audio voor uw favoriete muziek en games.
DIGITAAL STEREOGELUID
De laser-afgestemde drivers bieden rijke digitale audio voor muziek, games en gesprekken. Deze plug-and-play-headset kan met elke pc of Mac-computer worden gebruikt zonder dat er vooraf software geïnstalleerd hoeft te worden.
GELUIDSISOLERENDE MICROFOON
Minimaliseert ongewenst achtergrondgeluid voor heldere gesprekken. De stevige microfoon aan de linkerkant kan worden gepositioneerd om spraak beter op te vangen. Beweegbare arm kan weggestopt worden wanneer er alleen geluisterd hoeft te worden.
KNOPPEN OP DE DRAAD
Met de handige knoppen op de draad van de headset kunt u zonder onderbreking het volume regelen of gesprekken dempen.
GEWATTEERDE HOOFDBAND EN OORKUSSENTJES
Verstelbare hoofdband met draaibare, kunstleren oorkussentjes voor urenlang comfort. En ook nog eens gemakkelijk schoon te maken.
USB-VERBINDING
USB biedt eenvoudige plug-en-play-bediening. Sluit de USB-connector gewoon op een computer aan en begin direct een gesprek, luister naar muziek of speel games.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Headset |
| Hoofdtelefoon | |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Positie speakers koptelefoon | supraaural |
| Gevoeligheid koptelefoon | 94 dB |
| Diameter van de luidspreker | 3 cm |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 100 - 10000 Hz |
| Microfoontype | Boom |
| Gevoeligheid microfoon | -17 dB |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Prestatie | |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Headset type | stereofonisch |
| Type regeleenheid | Lijnbesturingseenheid |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Kleur kabel | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Volumeregeling | Draaiknop |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-A |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 336 stuk(s) |
| (Binnenste) verzendverpakking breedte | 22,3 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking lengte | 25,5 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking hoogte | 28,2 cm |
| (Binnenste) verzendverpakking gewicht | 1,55 kg |
| GTIN-nummer transportverpakking (EAN/UPC) | 50992060300129 |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060300112 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 7232 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 14848 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,7 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85183000 |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 467 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 437 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 315 mm |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 197 g |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Breedte | 151 mm |
| Hoogte | 171 mm |
| Breedte verpakking | 72 mm |
| Hoogte verpakking | 221 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Gebruiksaanwijzing | Ja |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1,9 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 305 g |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |









