LG DVDRW (interne DVD-brander)
€19,95
GH24NSD5
Merk: Hitachi
Productnummer: GH24NSD5
Artikelnummer: 066081
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Store & Manage with Security & Ease
Count on high performance and reliability with LG DVD burners and drives, designed to secure your data with the speed and power you expect from LG
24X writing speed
Instantly enhance any system and enjoy a higher level of disc writing excellence at a max speed of 24X. This increased speed lets you burn more discs in less time, therefore allowing you to enjoy greater time management and overall efficiency.
M-DISC™ Support
M-DISC creates long lasting records by using a patented rock-like recording surface instead
of organic dye to etch your records
Silent Play
As a disc is being read, Silent Play Technology automatically controls the disc read speed for optimal noise reduction.
Jamless Play
A damaged disc can cause interruptions during movie playback. Jamless Play Technology allows for the disc to continuously run smoothly as it jumps over scratched, damaged and smudged areas of the disc.
– 24X writing speed
– M-DISC™ Support
– Silent Play
– Jamless Play
Specificaties
| Schrijfsnelheid | |
|---|---|
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 24x |
| DVD-RAM schrijfsnelheid | 12x |
| Leessnelheid | |
| DVD+R leessnelheid | 16x |
| DVD+RW leessnelheid | 12x |
| DVD-RW leessnelheid | 12x |
| DVD-ROM leessnelheid | 16x |
| DVD-R leessnelheid | 12x |
| Prestatie | |
| Optische drive type | DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW |
| Bedoeld voor | Desktop |
| Opslagmedia | |
| Soort optische drive | DVD Super Multi DL |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 146 mm |
| Gewicht | 700 g |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 41,3 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | SATA |
