LG External DVD Writer (USB) – Zilver
€34,95
GP57ES40
Merk: LG
Productnummer: GP57ES40
Artikelnummer: 081308
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 200
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
DVD RW 8x Slimline Silver USB 2.0
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 144 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Diepte | 14 mm |
| Hoogte | 137,5 mm |
| Schrijfsnelheid | |
| DVD+R Double Layer schrijfsnelheid | 8x |
| DVD+RW schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-RAM schrijfsnelheid | 5x |
| Schrijfsnelheid CD | 24x |
| DVD+R schrijfsnelheid | 8x |
| DVD-R Double Layer schrijfsnelheid | 6x |
| DVD-R schrijfsnelheid | 6x |
| CD-R schrijfsnelheid | 24x |
| Leessnelheid | |
| DVD-RAM leessnelheid | 5x |
| Leessnelheid CD | 24x |
| DVD+R leessnelheid | 8x |
| DVD-R leessnelheid | 8x |
| DVD+R Double Layer leessnelheid | 8x |
| DVD+RW leessnelheid | 8x |
| DVD-RW leessnelheid | 8x |
| CD-R leessnelheid | 24x |
| CD-RW leessnelheid | 24x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| DVD-R Double Layer leessnelheid | 6x |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 °C |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | USB 2.0 |
| Design | |
| Laadmechanisme | Lade |
| Intern | Nee |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Toegangstijd | |
| CD-ROM drive gemiddelde random access time | 140 ms |
| DVD-RAM access time | 360 ms |
| Prestatie | |
| Drive, omvang buffer | 1 MB |
| Optische drive type | CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+R DL, DVD+RW, DVD-R, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Opslagmedia | |
| Soort optische drive | DVD±RW |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | LG Burning Tools, PowerDVD 7 (trial version), PowerProducer, Power Backup, Norton Internet Security (60 days trial), YouCam 1.0 |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, |
