Aspire Lite AL15-53P-579F
Aspire Lite AL15-53P-579F
699,00
AL15-53P-59PC
Merk: Acer
Productnummer: NX.DGBEH.002
Artikelnummer: 081882
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 916
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
WAT JE ELKE DAG NODIG HEBT EN MEER
Windows 11 Home
Copilot in Windows
DESIGN DAT BIJ JE PAST
BETER BEELD, BETERE ERVARING
Acer Intelligence Space
Creator Space
ProCam
De Acer ProCam herkent automatisch highlights tijdens het gamen en legt deze momenten vast.
Specificaties
Camera
Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 2 MP
Voorcamera HD-type Full HD
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Poorten & interfaces
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 3
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 1
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Beeldscherm
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfyView
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Beeldschermdiagonaal 39,6 cm (15.6")
Touchscreen Nee
Beeldoppervlakte Mat
HD type Full HD
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB-oplaadstroom 3.25 A
USB Type-C-oplaadpoort Ja
Netwerk
Soort antenne 2x2
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Accu/Batterij
Batterijcapaciteit 58 Wh
Opslagmedia
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Totale opslagcapaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express 4.0
SSD capaciteit 512 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
SSD-vormfactor M.2
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Taal toetsenbord US International
Numeriek toetsenblok Ja
Gewicht en omvang
Gewicht 1,6 kg
Breedte 357,6 mm
Diepte 228,5 mm
Hoogte 18,7 mm
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapter Nee
Processor
Processor cache 12 MB
Efficiënte kernen 8
Prestatiekernen 2
Processor basisvermogen 15 W
Maximaal turbovermogen 55 W
Performance-core Max Turbo Frequency 5 GHz
Processor socket BGA 1744
Processorgeneratie Intel Core (Series 1)
Efficiënte kernbasisfrequentie 0,9 GHz
Prestatie-kernbasisfrequentie 1,4 GHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 3,8 GHz
Processormodel 120U
Processorfamilie Intel Core 5
Processor aantal threads 12
Maximale turbofrequentie van processor 5 GHz