ACT externe geheugenkaartlezer (USB 3.2)
€19,95
AC6370
Merk: ACT
Productnummer: AC6370
Artikelnummer: 078925
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1143
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Zet je bestanden en foto’s snel over met de ACT AC6370 3.2 Gen1 (USB 3.0) Kaartlezer.
Neem de kaartlezer gemakkelijk met je mee dankzij het compacte design. Haal overdrachtssnelheden tot 5Gbps met USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) (tot 10x sneller dan USB 2.0)
De ACT kaartlezer maakt gebruik van de USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) standaard. Deze standaard staat garant voor een dataoverdrachtsnelheid tot wel 5Gbps. Met de bijgeleverde USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) kabel sluit je de AC6370 cardreader eenvoudig aan op de USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) aansluiting van een laptop of computer.
Ondersteuning voor de meest gangbare geheugenkaarten
De AC6370 USB 3.2 Gen1 (USB 3.0) Kaartlezer ondersteunt de meest voorkomende geheugenkaarten waaronder; SD, SDHC en SDXC kaarten.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte | 55 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Diepte verpakking | 25 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Hoogte | 9 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | CF, MMC, MS Duo, MS PRO, Geheugenstick, MicroSD (TransFlash), SDHC |
| Prestatie | |
| Aantal geheugenkaart sleuven | 5 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 84 g |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |



