Ewent EW1059 geheugenkaartlezer Intern USB 2.0
€14,95
3.5” Internal Cardreader
Merk: Ewent
Productnummer: EW1059
Artikelnummer: 000409
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Deze interne card reader ondersteunt: XD, SD, SD-ULTRA II, SM,MMC1, MMC2, MMc4.0, RE-MMC, HS-MMC. MICRO DRIVE, CF1, CF2, CF-ULTRA II, CF-EXTREME, T-FLASH, MS PRO DUO (MG), MSM DUO, MS PRO, MS (MG) HS MS PR (MG), MS, HS MS PRO DUO (MG), MS PRO ULTRA II
Heb je een digitale camera, PDA of ander apparaat wat gebruik maakt van de populaire geheugenkaart? Dan is de Eminent 3.5″ Interne Kaartlezer echt iets voor jou! Met deze hoogwaardige kaartlezer lees en beschrijf je alle populaire geheugenkaarten. Je sluit de kaartlezer aan op een 3,5″ slot aan de voorkant van je computer om snel en eenvoudig je foto’s of andere gegevens te bereiken. Geniet van de hoge overdrachtsnelheid van 3,5Mb per seconde! De kaartlezer is voorzien van drie front-panel stickers (zwart, beige en zilver) en biedt een extra usb-poort aan de voorkant van de computer. Met de snelle 3.5″ Interne Kaartlezer van Eminent heb je altijd toegang tot je opgeslagen data!
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteundende drive bays | 3.5" |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | CF, Geheugenstick, MicroDrive, MicroSD (TransFlash), microSDHC, microSDXC, miniSD, miniSDHC, MMC, MMC+, MS Duo, MS Micro (M2), MS PRO, MS PRO Duo, SD, SDHC, SDXC, xD |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 155 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 118 mm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Ja |
| LED-indicatoren | Activiteit, Stroom |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 240 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,4 m |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Interface | USB 2.0 |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84719000 |


