ACT 2,5″ en 3,5″ SATA HDD/SSD naar USB 3.2 Gen1 adapterkabel
€29,95
AC1515
Merk: ACT
Productnummer: AC1515
Artikelnummer: 078342
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 302
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
De snelste manier om data over te zetten van de interne harde schijf van je laptop naar een nieuwe SSD of HDD is door het aansluiten van de AC1515 USB 3.2 Gen1 naar SATA Adapterkabel. Dit is de eenvoudigste manier om hard drives uit te wisselen zonder gebruik te maken van een externe behuizing. Dankzij de ondersteuning van USB 3.2 Gen1 en UASP (USB Attached SCSI-Protocol) haal je een hoge overdrachtssnelheid.
De adapterkabel wordt gevoed door de USB-poort wanneer een 2,5 inch HDD/SSD wordt aangesloten. Wanneer een 3,5 inch HDD wordt aangesloten, dan zal gebruik moeten worden gemaakt van een externe voeding. De AC1515 is ideaal voor het overzetten van data, het klonen van een harde schijf en back-uptoepassingen van een SATA SSD of HDD.
De AC1515 USB 3.2 Gen1 naar SATA Adapterkabel is overeenkomstig met USB 3.0, USB 2.0 en USB 1.1.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 56 mm |
| Hoogte verpakking | 135 mm |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Aansluiting 1 | 2.5/3.5" SATA |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Geheugen | |
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 246 g |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,45 m |
| Processor | |
| Type verpakking | Doos |





