ACT Keystone Jack CAT6A shielded toolless
€9,95
TD6510
Merk: ACT
Productnummer: TD6510
Artikelnummer: 077556
Voorraad winkel: 25
Voorraad leverancier: 751
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Ondersteundende kabel types | Cat6a |
| Compatibele producten | T568A, T568B |
| AWG draad omvang | 26/22 |
| Aansluiting 2 | IDC |
| Aansluiting 1 | RJ45 |
| Aansluiting 1 type | Vrouwelijk |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Design | |
| Kleur van het product | Staal |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Certificaten | |
| Certificering | CE |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 41 mm |
| Hoogte | 24,5 mm |
