Acer Nitro V 15 ANV15-52-750T
€1.299,00
ANV15-52-750T
Merk: Acer
Productnummer: NH.QZAEH.00D
Artikelnummer: 081930
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 187
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Hou je van gamen? Pomp je avonturen vol adrenaline met de Acer Nitro V 15. Deze laptop biedt de perfecte combinatie van prestaties en design, en verlegt de grenzen van wat er allemaal mogelijk is met een laptop.
Ongeziene prestaties
Geef je gamingskills alle ruimte met de Nitro V 15, met zijn 13e generatie Intel® Core™ i7 processor. Of je je nu een weg door je tegenstanders baant of een aanval leidt, dankzij de razendsnelle opslagruimte van deze laptop en DDR5 RAM worden alle acties en commando’s met de snelheid van het licht uitgevoerd.
NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series laptop-GPU
NVIDIA® GeForce RTX™ 40 Series Laptop-GPU’s zijn ongeëvenaard snel voor gamers en creators. Ze worden aangedreven door de ultra-efficiënte NVIDIA Ada Lovelace architectuur, die zorgt voor een spectaculaire verbetering in prestaties en AI-ondersteunde graphics.
Het tijdperk van visuele verwondering
Je digitale wereld komt tot leven in Full HD op een 15,6-inch scherm met een perfect gesynchroniseerde en ultrasnelle vernieuwingsfrequentie van 165 Hz en een brede beeldverhouding van 16:9. Alsof je de magische poort naar het gaminguniversum op je schoot hebt.
Houd je hoofd koel
Houd het zelfs in het heetst van de strijd lekker koel dankzij de innovatieve dubbele ventilatoren en het effectieve uitlaatsysteem van de Nitro V 15. Je laptop blijft kalm en stil, zodat jij je helemaal in galactische oorlogen kunt storten.
Blijf verbonden
Jouw ideale gamingplekje kan overal zijn. Op de bank? Profiteer van snel en stabiel WiFi 6. In het gamingcafé? Je hebt online een streepje voor met Gigabit Ethernet. Waar je ook zit, met de Nitro V 15 heb je altijd de beste plek.
Geen grenzen met NitroSense™
Finetune je gamingstrategie met de NitroSense app. Pas je setup helemaal aan jouw stijl aan en verhoog de ventilatorsnelheid voor die verhitte gevechten of pas de verlichting aan om werelden optimaal te verkennen.
Duidelijk te zien en te horen
Perfecte audio bij de rumoerigste gevechten met DTS® X: Ultra Audio. Glasheldere communicatie met AI-gestuurde Acer PurifiedView en PurifiedVoice ruisonderdrukking.
Specificaties
| Camera | |
|---|---|
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | Nee |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Beeldscherm | |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Maximale refresh snelheid | 165 Hz |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Schermdiameter in centimeters | 39,6 cm |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Hoogte (achterzijde) | 2,35 cm |
| Breedte | 362,3 mm |
| Diepte | 239,9 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,57 cm |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,4 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,9 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache | 24 MB |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i7 |
| Processormodel | i7-13620H |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Design | |
| Kleurnaam | Obsidian Black |
| Type product | Laptop |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Kleur achtergrondverlichting van toetsenbord | Amber |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 76 Wh |
| Prestatie | |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |








