Acer Draagbare CD/DVD schrijver Zwart
€39,95
Portable DVD Writer AXD00
Merk: Acer
Productnummer: GP.ODD11.001
Artikelnummer: 081884
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 420
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 17 mm |
| Gewicht | 400 g |
| Diepte | 142 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Schrijfsnelheid | |
| DVD-RW schrijfsnelheid | 6x |
| Schrijfsnelheid CD | 24x |
| DVD-R schrijfsnelheid | 8x |
| CD-R schrijfsnelheid | 24x |
| CD-RW schrijfsnelheid | 16x |
| Eisen aan de omgeving | |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 15 - 95 procent |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 65 °C |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Leessnelheid | |
| Leessnelheid CD | 24x |
| DVD-ROM leessnelheid | 8x |
| CD-ROM leessnelheid | 24x |
| Poorten & interfaces | |
| Interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Drive, omvang buffer | 2 MB |
| Overige specificaties | |
| M-DISC ondersteund | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Intern | Nee |
| Laadmechanisme | Sleuf |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Opslagmedia | |
| Soort optische drive | DVD±RW |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Ja |





