G6 Turret
€209,00
G6 Turret
Merk: Ubiquiti
Productnummer: UVC-G6-Turret-B
Artikelnummer: 081874
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 13
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Type processor | Ja |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | Ja |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Wifi | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter | 10 cm |
| Gewicht | 550 g |
| Hoogte | 95 mm |
| Energie | |
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Vermogensverbruik (max) | 12,5 W |
| Design | |
| Omvang optische sensor | 25,4 / 1,8 mm (1 / 1.8") |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| IK code | IK04 |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Nachtkijker | |
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | Ja |
| Nachtkijker afstand | 30 m |
| Camera | |
| Totaal aantal megapixels | 8 MP |
| Controle camerapanning | Ja |
| Kantelfunctie camera | Ja |
| Aantal cameras | 1 |
| Ergonomie | |
| Draaihoek | 360° |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Video | |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Privézone maskeren | Ja |
| Tekstoverlay | Ja |
| Beveiliging | |
| Indeling van menselijke en voertuigdoelen | Ja |
| Muis | |
| Maximaal 30 frames per seconde | 30 fps |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Opslagmedia | |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Overige specificaties | |
| Lichtsensor | Ja |
| Kenmerken | |
| Weerbestendig | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
