G6 Pro 360 (zwart)
€539,00
G6 Pro 360
Merk: Ubiquiti
Productnummer: UVC-G6-Pro-360-B
Artikelnummer: 081872
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 22
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Audiosysteem | 2-weg |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP66 |
| Type processor | Ja |
| Dag/nacht modus | Ja |
| Infrarood (IR)-afsluitingsfilter | Ja |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Wifi | Nee |
| Design | |
| IK code | IK10 |
| Soort | IP-beveiligingscamera |
| Vormfactor | Dome |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Ondersteuning voor plaatsing | Binnen & buiten |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Plafond/muur |
| Nachtkijker | |
| LED-type | IR |
| Nachtvisie | Ja |
| Nachtkijker afstand | 15 m |
| Lenssysteem | |
| Aantal lenzen | 1 |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Camera | |
| Totaal aantal megapixels | 12 MP |
| Controle camerapanning | Ja |
| Kantelfunctie camera | Ja |
| Nachtmodus | Ja |
| Aantal cameras | 1 |
| Muis | |
| Maximaal 30 frames per seconde | 24 fps |
| Opslagmedia | |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Ingebouwde HDD | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief schroeven | Ja |
| Montage gereedschap | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Video | |
| Ruisonderdrukkingstechnologie | 2D-ruisonderdrukking, 3D-ruisonderdrukking |
| Privézone maskeren | Ja |
| Tekstoverlay | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 610 g |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Kenmerken | |
| Weerbestendig | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Reset button | Ja |
