Lenovo V15 G5 IRL (83GW0081MH)
€739,00
V15 G5 IRL
Merk: Lenovo
Productnummer: 83GW0081MH
Artikelnummer: 081868
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 718
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Verbeter je computergebruik
De Lenovo V15 Gen 5-laptop, uitgerust met Intel® Core™-processor (Series 1), kan met gemak veeleisende .applicaties en multitasking aan. Twee geheugensleuven betekenen snelle laadtijden en geen zorgen over opslag. Verhoog je productiviteit bovendien binnen handbereik: druk gewoon op de speciale Copilot-toets om verbinding te maken met de AI-gestuurde assistentie in Windows 11 Pro.
Budgetvriendelijk en stijlvol
De Lenovo V15 Gen 5 (15″ Intel)-laptop is ideaal voor budgetbewuste bedrijven, die betaalbaarheid en efficiëntie in evenwicht brengen. De laptop bevat ook gerecycled materiaal in belangrijke onderdelen, zoals de voedingsadapter en de behuizing van de batterij. Naast zijn geweldige prestaties, ziet hij er ook nog eens goed uit. Het gestroomlijnde ontwerp zorgt ervoor dat het perfect past in elke professionele omgeving.
Blijf verbonden en productief
Met een veelzijdige reeks poorten zorgt de Lenovo V15 Gen 5 (15” Intel)-laptop voor naadloze connectiviteit met andere apparaten. Draag snel gegevens over, maak verbinding met een extern beeldscherm en geniet van stabiele en veilige bekabelde of draadloze internetverbinding. Bovendien zul je dol zijn op de kwaliteit van de HD-camera voor productieve vergaderingen die scherp en duidelijk zijn.
Specificaties
| Geheugen | |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Beveiliging | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacy-afdekking |
| Eisen aan de omgeving | |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Toetsenbord | |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie Core™ i5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Maximaal turbovermogen | 95 W |
| Processormodel | i5-13420H |
| Processor aantal threads | 12 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 47 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Snel opladen | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 18,3 mm |
| Gewicht | 1,61 kg |
| Breedte | 359,2 mm |
| Diepte | 235,8 mm |
| Grafisch | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Beeldscherm | |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Soort paneel | TN |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Typische contrastverhouding | 500:1 |
| HD type | Full HD |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD-grootte | 2242 (22 x 42 mm) |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Software | |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Trial-software | Office |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Kenmerken | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 1,5 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Design | |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde software | Office Trial |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | TCO, ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Nee |














