Aspire Lite AL15-54P-5475
Aspire Lite AL15-54P-5475
699,00
AL15-54P-5475
Merk: Acer
Productnummer: NX.DR9EH.003
Artikelnummer: 081883
Voorraad winkel: Uitverkocht
Voorraad leverancier: 835
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad leverancier
Productbeschrijving
WAT JE ELKE DAG NODIG HEBT EN MEER
Windows 11 Home
Copilot in Windows
DESIGN DAT BIJ JE PAST
BETER BEELD, BETERE ERVARING
Acer Intelligence Space
Creator Space
ProCam
De Acer ProCam herkent automatisch highlights tijdens het gamen en legt deze momenten vast.
Specificaties
Camera
Camera voorzijde Ja
Resolutie camera voorzijde (numeriek) 2 MP
Resolutie camera voorzijde 1920 x 1080 Pixels
Poorten & interfaces
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 2
Aantal USB 2.0-poorten 1
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Beeldscherm
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Marketingnaam beeldschermtechnologie ComfyView
Resolutie 1920 x 1080 Pixels
Beeldschermdiagonaal 39,6 cm (15.6")
Touchscreen Nee
Beeldoppervlakte Mat
HD type Full HD
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB-oplaadstroom 3.25 A
USB Type-C-oplaadpoort Ja
Netwerk
Soort antenne 2x2
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Accu/Batterij
Batterijcapaciteit 58 Wh
Opslagmedia
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Compatibele geheugenkaarten MicroSD (TransFlash)
Totale opslagcapaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express
SSD capaciteit 512 GB
Geïntegreerde geheugenkaartlezer Ja
SSD-vormfactor M.2
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Gewicht en omvang
Breedte 357,8 mm
Gewicht 1,6 kg
Hoogte 18,9 mm
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Taal toetsenbord US International
Numeriek toetsenblok Ja
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapter Nee
Processor
Processor cache 10 MB
Efficiënte kernen 4
Performance-core Max Turbo Frequency 4,2 GHz
Prestatiekernen 2
Processor basisvermogen 15 W
Processorfamilie Intel Core Ultra 5
Cores met laag energieverbruik 2
Maximaal turbovermogen 57 W
Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik 2,1 GHz
Basissnelheid van cores met laag energieverbruik 0,7 MHz
Efficient-core Max Turbo Frequency 3,5 GHz
Processorgeneratie Intel® Core™ Ultra (Series 1)
Prestatie-kernbasisfrequentie 1,5 GHz
Processormodel 115U
Processor aantal threads 10
Aantal processorkernen 8
Maximale turbofrequentie van processor 4,2 GHz