Acer Aspire Go 16 AG16-71P-59GH (Intel Core 5 120U / 16GB / 512GB / 16″ / W11H)
€649,00
Go 16 AG16-71P-59GH
Merk: Acer
Productnummer: NX.JSAEH.003
Artikelnummer: 081721
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
3 jaar garantie
Bij aankoop van een Acer laptop of desktop in combinatie met ons servicepakket PC‑Safe Gold, ZZP of MKB én Microsoft 365, bieden wij drie jaar garantie.
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Camera | |
|---|---|
| Camera voorzijde | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | Nee |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | IPS |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Beveiliging | |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Energie | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 1,4 GHz |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Processormodel | 120U |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Netwerk | |
| Soort antenne | 2x2 |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Opslagmedia | |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| NVMe | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Design | |
| Kleurnaam | Pure Silver |
| Type product | Laptop |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Zilver |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,65 kg |
| Hoogte | 17,9 mm |
| Diepte | 253,9 mm |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 53 Wh |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Grafisch | |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
