Acer Aspire Go 16 AG16-71P-59GH (Intel Core 5 120U / 16GB / 512GB / 16″ / W11H)
Go 16 AG16-71P-59GH
Merk: Acer
Productnummer: NX.JSAEH.003
Artikelnummer: 081721
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: Uitverkocht
PC-Safe en Microsoft 365
3 jaar garantie
Bekijk de voorwaarden
Heb je vragen of wil je advies?
Wij staan voor je klaar om te helpen.
Voorraad winkel
Specificaties
Camera
Camera voorzijde Ja
Privacycamera Ja
Voorcamera HD-type Full HD
Type privacy Privacysluiter
Poorten & interfaces
USB Type-C DisplayPort alternatieve modus Ja
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal USB 2.0-poorten Nee
Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C 2
Combo koptelefoon/microfoon port Ja
Beeldscherm
HD type WUXGA
Soort paneel IPS
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:10
Schermdiameter in centimeters 40,6 cm
Beeldschermdiagonaal 40,6 cm (16")
Touchscreen Nee
Resolutie 1920 x 1200 Pixels
Beveiliging
Kabelslot sleuf type Kensington
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot Ja
Energie
USB Power Delivery (USB PD) Ja
USB-oplaadstroom 3 A
USB Type-C-oplaadpoort Ja
USB-oplaadspanning 5 V
AC-adapter, vermogen 65 W
Processor
Frequentie van processor 1,4 GHz
Processorfamilie Intel® Core™ i5
Processorgeneratie Intel Core (Series 1)
Processormodel 120U
Processor aantal threads 12
Maximale turbofrequentie van processor 5 GHz
Processorfabrikant Intel
Aantal processorkernen 10
Netwerk
Soort antenne 2x2
Wifi-standaard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth Ja
Mobiele netwerkverbinding Nee
Opslagmedia
Totale capaciteit SSD's 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
SSD interfaces PCI Express
SSD capaciteit 512 GB
Soort optische drive Nee
NVMe Ja
Opslagmedia SSD
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Design
Kleurnaam Pure Silver
Type product Laptop
Vormfactor Clamshell
Kleur van het product Zilver
Toetsenbord
Aanwijsapparaat Touchpad
Toetsenbordindeling QWERTY
Copilot-toets Ja
Numeriek toetsenblok Ja
Audio
Aantal ingebouwde luidsprekers 2
Ingebouwde microfoon Ja
Aantal microfoons 2
Gewicht en omvang
Gewicht 1,65 kg
Hoogte 17,9 mm
Diepte 253,9 mm