Case Logic Huxton Sleeve (15.6″) Grijs
€29,95
HUXS-215 Graphite
Merk: Case Logic
Productnummer: 3204645
Artikelnummer: 077829
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: Uitverkocht
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Inhoud doos of mastercarton | 6 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,91 kg |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 188 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 311 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 408 mm |
| Kenmerken | |
| Type etui | Opbergmap/sleeve |
| Buitenste zakken | Voorvak |
| Merkcompatibiliteit | Universeel |
| Hoofdkleur van product | Grafiet |
| Maximale schermgrootte | 39,6 cm (15.6") |
| Voorvak | Ja |
| Sluitingtype | Rits |
| Uitbreidbaar | Nee |
| Aantal voorvakken | 1 |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 30 mm |
| Afmetingen notebookvak(W x D x H) | 385 x 31 x 265 mm |
| Gewicht | 250 g |
| Hoogte | 295 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte verpakking | 300 mm |
| Breedte verpakking | 400 mm |
| Hoogte verpakking | 315 mm |
| Design | |
| Materiaal | Polyester |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |




