HP Laptop AC Adapter Slim Tip (65W)
€39,95
H6Y89AA
Merk: HP
Productnummer: H6Y89AA#ABB
Artikelnummer: 011816
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 602
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Smart netadapters van HP leveren stroom voor uw notebook en laden tegelijkertijd de interne accu op. Deze adapters voorzien uw notebook ook buiten kantoor of onderweg van stroom.
– Een handige, draagbare voedingsbron voor gebruik in mobiele omgevingen
– 65-Watt model waarborgt optimale systeemprestaties
– Door hun compacte ontwerp zijn HP Smart netadapters ideale reisgezellen
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 280 g |
| Breedte | 47 mm |
| Hoogte verpakking | 77 mm |
| Diepte verpakking | 240 mm |
| Breedte verpakking | 156 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoogte | 106 mm |
| Energie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Frequentie | 47 - 63 Hz |
| Spanning | 19.5 V |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 600 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Brand-specifieke functies | |
| HP-segment | Bedrijf |
| Logistieke gegevens | |
| Producten per pallet | 520 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Lagen per pallet | 8 stuk(s) |
| Aantal dozen per palletlaag | 5 stuk(s) |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 24 stuk(s) |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
