HP USB-C Laptop Adapter (65W)
€34,95
65W USB-C LC Power Adapte
Merk: HP
Productnummer: 1P3K6AA#ABB
Artikelnummer: 080716
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 1534
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Krachtig laden via USB-C®
Laad uw laptop op kantoor of onderweg op met de HP USB-C LC-stroomadapter.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Gewicht | 235 g |
| Diepte | 51 mm |
| Hoogte | 28,5 mm |
| Diepte verpakking | 235 mm |
| Kenmerken | |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Instelbare uitgangsspanning | Nee |
| Power huidig type | AC-naar-DC |
| Energie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85044095 |
| Prestatie | |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Design | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht verpakking | 235 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
