StarTech.com 5 m USB 2.0 actieve verlengkabel M/F
€54,95
USB2AAEXT5M
Merk: StarTech.com
Productnummer: USB2AAEXT5M
Artikelnummer: 080016
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 29
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Productbeschrijving
Verleng de afstand tussen een computer en een USB 2.0-apparaat met 5 meter
De USB2AAEXT5M 5 m lange actieve USB 2.0-verlengkabel heeft één USB-A mannelijke connector en één USB-A vrouwelijke connector en biedt een actieve verlenging van USB 2.0-apparaten tot 5 meter.
Deze actieve USB 2.0-verlengkabel is een all-in-one-kabel voor het oplossen van afstandsproblemen en beperkte voedingen en is uitgerust met een actief circuit met busvoeding zodat de beperkte afstanden van standaard USB-kabels tot het verleden behoren. Daarnaast kunt u 4 kabels via een daisy chain aansluiten voor een totale USB-verlenging van max. 20 meter.
Indien nodig, kan de kabel vanuit een wandcontact worden gevoed met behulp van de universele wisselstroomadapter die bij de kabel werd geleverd daardoor kunt u apparaten met USB-busvoeding gebruiken waarvoor misschien extra vermogen nodig is.
De USB2AAEXT5M repeaterkabel ondersteunt de volle USB 2.0 bandbreedte van 480 Mbps, en wordt gedekt door de 2-jarige garantie van StarTech.com.
The StarTech.com Advantage
– Geen USB-signaalverlies, zelfs op een afstand tot 5 meter
– Voed uw USB-apparaat direct vanuit de USB-poort of met de meegeleverde, universele externe voedingsadapter
– Sluit max. 4 kabels met een daisy chain op elkaar aan voor een afstand van max. 20 meter tussen uw USB 2.0 apparaten
Specificaties
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 472 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Vrouwelijk |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Plug and play | Ja |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| AWG draad omvang | 24 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Omkeerbare aansluitingen | Nee |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 0,48 Gbit/s |
| Energie | |
| Uitgangsstroom (max) | 1 A |
| Spanning | 5 V |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 5 m |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 286 g |
| Diepte verpakking | 215 mm |
| Breedte verpakking | 226 mm |
| Hoogte verpakking | 58 mm |
