Nedis USB-C 3.2 Gen2-Kabel Type-C Male – A Male 1,0 m
€12,95
CCGL61650BK10 USB-Kabel U
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL61650BK10
Artikelnummer: 080699
Voorraad winkel: 1
Voorraad leverancier: 579
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Energie | |
|---|---|
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
| Diepte verpakking | 140 mm |
| Breedte verpakking | 15 mm |
| Diameter van de kabel | 4,8 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Max. overdrachtssnelheid | 10 Gbit/s |
| AWG draad omvang | 24/30 |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Prestatie | |
| USB Power Delivery tot max. | 60 W |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 49 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |


