Nedis USB 3.0-Kabel A Male – Micro-B Male 1,0m
€5,95
CCGL61500BK10 USB-Kabel U
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL61500BK10
Artikelnummer: 080221
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 130
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 120 mm |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Kenmerken | |
| Aansluiting 1 | USB A |
| AWG draad omvang | 28/26 |
| Aansluiting 2 | Micro-USB B |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 56 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 460 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 235 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 6,22 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 275 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 100 stuk(s) |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |

