Nedis USB 3.0-Kabel A Male – Micro-B Male 0,5m
€3,95
CCGL61500BK05
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL61500BK05
Artikelnummer: 080697
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 516
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB A |
| AWG draad omvang | 28/28 |
| Aansluiting 2 | Micro-USB B |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Geleidermateriaal | Vertind koper |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Max. overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 200 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 340 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 280 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 81,2 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 450 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 10 mm |
| Breedte verpakking | 105 mm |
| Hoogte verpakking | 190 mm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 37 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Netwerk | |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 0,5 m |

