Nedis CAT6 S/FTP-Netwerkkabel 1,0m Rood
€3,95
CCGL85221RD10
Merk: Nedis
Productnummer: CCGL85221RD10
Artikelnummer: 080392
Voorraad winkel: 2
Voorraad leverancier: 322
Voorraad winkel
Artikelen met de status voorraad winkel kunnen op dezelfde werkdag worden afgehaald in onze winkel. Bestellingen die vóór 16:00 uur worden geplaatst, worden doorgaans nog dezelfde dag verzonden.
Wij hanteren een levertijd van 1 tot 3 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Voorraad leverancier
Artikelen met de status Voorraad leverancier worden speciaal voor jou besteld bij onze leverancier. In de meeste gevallen worden deze artikelen binnen 2 tot 3 werkdagen naar ons verzonden, waarna wij ze direct aan jou doorsturen.
Wij hanteren een levertijd van 3 tot 5 werkdagen omdat we afhankelijk zijn van bezorgdiensten zoals PostNL, DHL en DPD.
In tegenstelling tot andere webshops die een snelle levering beloven, kiezen wij voor transparantie: we doen ons uiterste best om je bestelling zo snel mogelijk te leveren, maar geven liever een realistische verwachting.
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| AWG draad omvang | 27 |
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Frequentie | 250 MHz |
| Materiaal buitenmantel | Halogeenvrij, Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kabel standaard | Cat6 |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Overdrachtssnelheid | 1000 Mbit/s |
| Aansluiting 1 | RJ-45 |
| Aansluiting 2 | RJ-45 |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Kabelvorm | Rond |
| Kabelafscherming | S/FTP (S-STP) |
| Connector 1 vormfactor | recht |
| Connector 2 vormfactor | recht |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 115 mm |
| Processor | |
| Type verpakking | Blister |
| Overige specificaties | |
| Snoerlengte | 1 m |
| Design | |
| Kleur van het product | Rood |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |

